Panasonic

Panasonic GH5 Body

Image Description
Stok Durumu: 0
Kondisyon Seçiniz :
Orijinal Ürün Fotoğrafları:

Loading...

Panasonic GH5 Body Ürün Açıklaması

Lumix GH5 kamera, aynasız Mikro Four Thirds Dijital Fotoğraf Makinesi ve kamera, tek bir kompakt fotoğraf makinesinde elde edebilecekleri en iyi video ve fotoğraf kalitesini isteyen kullanıcılar için olağanüstü bir performans sunuyor. 

Kameranın kalbindeki 20.3MP Dijital Live MOS sensörüne yeni geliştirilen Venus Engine işlemci eşlik etmektedir. Panasonic GH5 içerisine 4:2:2, 10-Bit, 60 fps'e kadar 4K video,180 fps'e kadar Full HD video, 12 fps sürekli çekim ve ISO 25600'a kadar duyarlılık kayıt yeteneği sağlar. Kamera sensöründe 5 axis motorlu enstantane hızını telafi edebilen çok etkili sarsıntı düzeltme motoru bulunmaktadır. Dual IS 2'yi etkinleştirmek için bazı merceklerle çalışabilen dahili sensöründe 5 eksenli sensör sabitleme özelliğine sahiptir.

GH5 kameranın çekim modlarında, tıpkı rakipleri Sony ve Canon'da da olduğu gibi, CINE LOG modları bulunmaktadır. Panasonic GH5 içerisinde CINELIKE V ve CINELIKE D gibi daha soft bir görüntü sağlamak ve daha yüksek Dinamic Range için birden fazla resim stili ve kamerada LUT bulunur. Ayrıca, 4K anamorfik mod mevcuttur, bu da post prodüksiyonda düzeltme için uygun bir 4:3 oranında kayıt yapmanızı sağlar.

Teknik Özellikler

Marka : Panasonic
Model : Lumix DC-GH5
Lens Mount : Micro Four Thirds
Kamera Format : Micro Four Thirds (2x Crop Factor)

Değerlendirme Yap

Değerlendirme yapmak için Giriş Yap
Ya da yeni bir hesap açmak için Kayıt Ol