Sirui

Sirui Sniper 56mm f/1.2 Autofocus Lens (Sony E) Siyah

Image Description
Stok Durumu: 0
Kondisyon Seçiniz :
Orijinal Ürün Fotoğrafları:

Loading...

Sirui Sniper 56mm f/1.2 Autofocus Lens (Sony E) Siyah

Ana Özellikler
  • Göz ve Nesne Takibi ile Otomatik Odaklama
  • APS-C | f/1,2 - f/16
  • 85mm Tam Çerçeve Eşdeğeri
  • Firmware Güncellemeleri için USB-C Bağlantı Noktası

Sirui'nin APS-C kameralar için tasarlanan ilk otomatik odaklama lens setinin bir parçası olan bu siyah, Sony E-mount Sniper 56mm f/1.2 Otomatik Odaklama Lensi, sığ alan derinliğine ve yüksek kaliteli bokeh efektine sahip ultra hızlı bir prime lenstir. Net konu izolasyonu ile keskin, odaklanmış görüntüler. Hızlı ve doğru otomatik odaklama, nesne hareket halindeyken bile göz ve nesne takibini destekleyerek hem fotoğrafçılara hem de kameramanlara fayda sağlar. STM motoru, minimum odaklama nefesiyle sessiz bir otomatik odaklama deneyimi sağlar; bu da videografçılar için bir başka önemli avantajdır. APS-C boyutlu sensörlere sahip fotoğraf makineleri için formatlanan 85 mm tam kare eşdeğerliği, portre fotoğrafçılığı, yakın çekimler ve arka planı bulanık olan uzak nesnelerin çekimi için uygundur. Lens, optik performansı artırırken parlama ve gölgelenmeyi en aza indirirken, ünitenin küçültülmüş boyutuna katkıda bulunan ekstra düşük dağılım ve yüksek kırılma elemanlarına sahiptir. 11 kanatlı diyafram tasarımı, lensin yumuşak, çekici bokeh efektine katkıda bulunur.

 

SIRUI'nin ilk otomatik odaklı lens seti olan bu Sniper Serisi APS-C Otomatik Odaklama Lens Seti, 23 mm, 33 mm ve 56 mm odak uzaklığına sahip lensleri içerir. E/X/Z montaj parçaları sağlanır ve isteğe bağlı üç renk mevcuttur: siyah, beyaz ve gümüş. F1.2 ultra hızlı diyafram açıklığı ve bütçe dostu lensler en iyi çekim ortağınız olabilir.

Destekleyici kameralar Eye AF özelliği, konu hızlı hareket etse bile insan gözlerine kolayca odaklanılmasına yardımcı olur. Video çekerken konu her zaman algılanır ve takip edilir, böylece sorunsuz ve üst düzey bir prodüksiyon oluşturulmasına yardımcı olur.

Üç farklı odak uzaklığına sahip lenslerin tümü, sığ alan derinliği, yüksek bokeh kalitesi ve nesneyi izole eden F1.2 ultra hızlı diyafram açıklığına sahiptir.

Hızlı deklanşör hızı, çekim verimliliğini artırır ve aynı zamanda muhteşem anların zamanında yakalanmasına yardımcı olur.

Düşük ışık koşullarında ışık kullanımını azaltmak, sizi koşuşturan bir film yapımcısı yapar. Ayrıca aşırı yüksek ISO kullanmaya gerek kalmıyor ve saf bir gece manzarası elde edebiliyorsunuz.

85 mm tam çerçeve lense eşdeğerdir; portre uzunlukta prime, yakın çekimler, uzun mesafeli çekimler, bulanık arka plan vb. için uygundur.

STM motor tasarımı size oldukça otomatik odaklama deneyimi sunuyor. Daha yakın ama daha sessiz.

Lens boyutunu küçültmek ve bu arada iyi kontrol edilen parlama ve gölge ile olağanüstü optik performans sağlamak için ED cam ve yüksek kırılma indeksli cam eklenmiştir.

Minimum odaklama nefesi ve sıkı bir şekilde kontrol edilen sapma, konuya baştan sona odaklanmaya olanak tanır.

11 diyafram bıçağı tasarımı, yumuşak ve güzel bokeh oluşturur.

Kenar ayrıntısı kaybını azaltmak ve istenmeyen dağınık ışığın merceğe girmesini önlemek için 23 mm/33 mm odak uzaklığına sahip lensler için taç yaprağı şeklindeki mercek başlığını ve 56 mm odak uzaklığına sahip mercek için yuvarlak mercek başlığını ekleyin. Ayrıca lens başlıklarını takmak ve çıkarmak son derece kolaydır.

Aynı dişli konumu, düzgün 58mm filtre dişi ve aynı karakteristik özelliği sayesinde pürüzsüz ve üst düzey üretimler yaratabilirsiniz. Sabitleyiciyle çekim yaparken bile lensler, aksesuarları yeniden ayarlamaya gerek kalmadan hızla değiştirilebilir.

Teknik Özellikler

Değerlendirme Yap

Değerlendirme yapmak için Giriş Yap
Ya da yeni bir hesap açmak için Kayıt Ol