Samyang

Samyang Cine V-AF 75mm T1.9 FE Lens (Sony E)

Image Description
Stok Durumu: 0
Kondisyon Seçiniz :
Orijinal Ürün Fotoğrafları:

Loading...

Samyang Cine V-AF 75mm T1.9 FE Lens (Sony E-Mount)

 

Samyang'dan Cine AF 75mm T1.9 FE Sony E-Mount Lens ile kitinize ultra hafif, ultra kompakt bir sinema lensi ekleyin . Lens bir Sony E mount'a sahiptir ve 8K'ya kadar tam çerçeve sensörleri kapsar ve lensi parlamadan korumak için bir çoklu kaplamaya ve yumuşak, doğal bir bokeh ve dramatik sinema görünümü sağlayan 9 kanatlı bir irise sahiptir. Otomatik odaklama işlevi, lensi bir gimbal teçhizatında veya bir insansız hava aracında kullanırken odaklanmayı kolaylaştırır ve manuel ve otomatik odaklama arasında geçiş yaparken odak ayarlarınızı kaydedebilen bir anahtara sahiptir. Objektif ayrıca ön tarafında, kameranın elektronik kontaklarını kullanarak kayıt yapıp yapmadığını görmenizi sağlayan bir uyarı sinyali LED'ine sahiptir.

Bu 75 mm lens, tam çerçeve kameralarla kullanıldığında 32,9°'lik bir görüş açısı sağlar, ön taraf 58 mm'lik bir filtreyi kabul eder ve lensten 2,26 inç'in hemen altında minimum odak mesafesine sahiptir. 75 mm lens, Cine AF serisindeki diğer lenslerle aynı form faktörüne sahiptir, bu da donanımınızı yeniden yapılandırmadan kolayca değiştirilmelerini sağlar.

Kompakt ve Hafif

Cine AF, beş farklı odak uzaklığıyla (ultra geniş ila orta tele) birleştirilmiş form faktörlerini uygulayarak gimballer ve dronlarla uyumluluğu artırır. Kompakt boyut ve hafiflik sağlayarak, lensleri değiştirirken ekipmanı yeniden ayarlamanıza gerek kalmaz.

Sinyal Lambası

Ön kısımda bulunan lamba ve montaj indeksi, kullanıcının çekim sırasında bir videonun kaydedilip kaydedilmediğini kontrol etmesine yardımcı olur. Çok fazla ekipman olmadan küçük bir alanda bile video içeriği oluşturmayı daha rahat destekler.

8K Desteği

Yeni Cine AF serisi, küçük ve hafif bir formda 8K'ya kadar çözünürlükleri destekler; bu, elde tutulan gimballer ve dronların yanı sıra stüdyolar ve konum prodüksiyonları için çok uygundur.

Renk uyumu

Yeni Cine AF serisindeki tüm lensler, lensleri değiştirirken kaymaları önlemek için renk eşleştirmelidir ve dokuz diyafram kanadı, doğal görünümlü bir bokeh sağlar.

Özel Odak Anahtarı ve Düğmesi

Genellikle profesyonel sinema ekipmanlarında bulunan 'Odak kaydetme' işlevine ve videoya özel işlevler sağlayan aygıt yazılımıyla işlev ekleyen özel moda sahiptir.

Teknik Özellikler

Değerlendirme Yap

Değerlendirme yapmak için Giriş Yap
Ya da yeni bir hesap açmak için Kayıt Ol