Samyang

Samyang AF 85mm f/1.4 FE II Lens (Sony E)

Image Description
Stok Durumu: 0
Kondisyon Seçiniz :
Orijinal Ürün Fotoğrafları:

Loading...

Samyang AF 85mm f/1.4 FE II Lens (Sony E)

 
Ana Özellikler
  • E-Mount Lens/Tam Çerçeve Formatı
  • Lineer STM Motoru
  • Portreler ve düşük ışık senaryoları için ideal
  • 72mm Filtre Çapı

Samyang AF 85mm F1.4 FE II (Sony E)


Gelişmiş optikleri sofistike kullanımla birleştiren Samyang AF 85mm f/1.4 FE II portreler ve düşük ışık senaryoları için ideal olan hafif ve kompakt kısa telefoto lenstir. İkinci neslinde, optik ve otomatik odaklama performansını geliştirirken hem boyutu hem de ağırlığı azaltmayı başarıyor. 8 grup halinde düzenlenmiş 11 optik elemana sahip, pürüzsüz, kremsi bokeh veren bir cam yüzey elde etmek için bir dizi yüksek kırılma ve ekstra düşük dağılım elemanı kullanır. Aynı amaç için, lens dokuz kanatlı bir diyafram ile donatılmıştır. Otomatik odaklama sistemi, nesneleri hızlı ve sessiz bir şekilde yakalayan ve özelleştirilebilir AF Kilidi düğmesi ve odak halkası sayesinde çeşitli şekillerde kontrol edilebilen bir STM motoruyla yeniden işlendi. Tamamen metalden yapılmış lens gövdesi, nemi, tozu ve diğer kirleticileri dışarıda tutmak için tam hava sızdırmazlığına sahiptir.

Prime normal uzunluktaki lens, tam çerçeve Sony E mount aynasız fotoğraf makineleri için tasarlanmıştır ancak 75 mm eşdeğeri odak uzaklığı sağlayacağı APS-C modelleriyle de kullanılabilir.

Tamamen özelleştirilebilir odak halkası ve AF Kilidi düğmeleri, lensi tam olarak çekim tarzınıza göre uyarlamanıza olanak tanıyan yeni bir kontrol katmanı sağlar.

Parlak f/1,4 maksimum diyafram açıklığı, düşük ışık koşullarında çalışmak için çok uygundur ve sığ alan derinliği teknikleri kullanılırken odak konumu üzerinde daha fazla kontrol sağlar.

Hava sızdırmazlığı ile birlikte dahili odak tasarımı, toza ve neme karşı dayanıklılık sağlar.

Entegre otomatik odaklama motoru, hızlı, doğru ve hassas AF kontrolü için Sony kameraların odaklama sistemleriyle birlikte çalışır. Odak konumunuzu hassaslaştırmak için manuel odak geçersiz kılma da mevcuttur.

Dokuz kanatlı diyafram, pürüzsüz ve hoş bir bokeh kalitesine katkıda bulunur.

Teknik Özellikler

Değerlendirme Yap

Değerlendirme yapmak için Giriş Yap
Ya da yeni bir hesap açmak için Kayıt Ol