Samyang

Samyang AF 24-70mm f/2.8 Lens (Sony E)

Image Description
Stok Durumu: 0
Kondisyon Seçiniz :
Orijinal Ürün Fotoğrafları:

Loading...

Samyang AF 24-70mm f/2.8 Lens (Sony E)

 
Ana Özellikler
  • AF 24-70mm Zoom Lens Parfocal
  • Video Çekimleri için Optimize edildi
  • Hızlı ve sessiz AF performansı
  • Parlak F2.8 diyafram ile etkileyici arka plan bulanıklığı ve bokeh

 

VİDEO İÇİN OPTIMIZE EDİLDİ!

Zoom anında mekanik odak sabitleme ile sinematik fokus özelliğine, sine manuel odaklamadan sinema kit uyumluluğuna kadar bir çok detay barındırıyor.

 

Par-Focal

Bu işlev, zoom sırasında nesneye odaklanmayı sağlar. Sine zoom lenslerine monte edilmiş video çekimi için optimize edilmiş bir işlevle donatılmıştır.

 

Cine Video AF

Video kaydı sırasında AF hızı uygun şekilde kontrol edildiğinden, netlik kaybı azalır ve sabit video kaydı mümkün olur.

 

Linear MF Control

Manuel modda video çekerken odak halkasının sertliği manuel video lensine mümkün olduğunca yakın çalışır ve video çekenlere kolaylık sağlar.

 

Full frame makineler için mükemmel bir zoom lens

2 ASP, 1 HB, 3HR, 3 ED elementi ile AF 24-70mm F2.8 FE, tüm zoom aralığı boyunca mükemmel ayrıntılara sahip yüksek kaliteli görüntüler sunar.

 

BOKEH

AF 24-70mm F2.8 FE lens, pürüzsüz bokehler sağlamak için geniş çaplı bir diyafram kullanır. Arka planın sıkıştırıldığı ultra geniş açılı benzersiz bir görüntü yakalamak için kısa bir alan derinliği kullanarak nesneyi ve arka planı etkili bir şekilde ayırır. 9 bıçak, pürüzsüz ve doğal bokeh oluşturur.

 

Video çekimi için optimize edilmiş özellikler

1) Par-Focal Zoom: Bu işlev, yakınlaştırma ve uzaklaştırma sırasında nesneye odaklanmayı sağlar. Yakınlaştırma ve uzaklaştırmaya bağlı Video çekimi için optimize edilmiş ve normalde çok pahalı sine zoom lenslerinde görülen bir özelliktir.

2) Sinematik Video AF: Video kaydı sırasında AF hızı dikkatli bir şekilde kontrol edildiğinden, odak yalpalamasını azaltılır, bu nedenle çok kararlı video kaydı mümkündür.

3) Doğrusal MF Odak Kontrolü: Manuel modda video çekerken odak halkasının torkunu manuel odak lensinin torkuna mümkün olduğunca yakın eşleştirerek video çekenlere kolaylık sağlar.

4) Sine Kiti: Odak tertibatı, Follow Focus aparatı ve tripod montaj aparatından oluşan bir Samyang 'Sinema Kiti' ayrıca satışa sunulacaktır. Bu, lens değişimiyle (küçük konfigürasyonla) aynı anda sistem değişimine izin verir, bu nedenle manevra kabiliyeti çok iyidir. Ek olarak, video çekiminin temel öğelerini aynı anda sağlayan bir montaj kiti ve odak takibi sağlanır.

 

Uyumlu Modeller
Sony A5000, Sony A5100, Sony A6000, Sony A6100, Sony A6300, Sony A6400, Sony A6500, Sony A6600,
Sony A7, Sony A7 II, Sony A7 III, Sony A7 IV, Sony A7C, Sony A7R, Sony A7R II, Sony A7R III, Sony A7R IIIA, Sony A7R IV, Sony A7R IVA, Sony A7S, Sony A7S II, Sony A7S III, Sony A9, Sony A9 II, Sony ZV-E10, Sony a1, Sony FX3, Sony FX6 E-Mount, Sony NEX-EA50M E-Mount, Sony NEX-EA50UH E-Mount, Sony NEX-FS700R E-Mount, Sony NEX-FS700U, Sony NEX-VG30 E-Mount, Sony NEX-VG900 E-Mount, Sony PXW-FS5 E-Mount, Sony PXW-FS5M2 E-Mount, Sony PXW-FS7 E-Mount, Sony PXW-FS7M2 E-Mount, Sony PXW-FX9 E-Mount, Sony VENICE 6K Digital Motion Picture Camera
 
Samyang ilk AF zoom lensi olan Samyang AF 24-70mm F/2.8 FE Lens, yakınlaştırma veya uzaklaştırma sırasında odak noktasını korumasını sağlayan parfokal bir tasarıma sahiptir

Teknik Özellikler

Değerlendirme Yap

Değerlendirme yapmak için Giriş Yap
Ya da yeni bir hesap açmak için Kayıt Ol